دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ |٢٤ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 26, 2019
معاون نماینده ولی فقیه در کردستان

حوزه/ معاون نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: مسئولان و متولیان فرهنگی و دینی کردستان با برنامه ریزی دقیق و برگزاری کارگروه های تخصصی این استان را به قطب قرآنی کشور تبدیل کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان، حجت الاسلام محمدسادات، صبح امروز در همایش بزرگ «قرآن و عترت» که در تالار فرهنگی سنندج در حال برگزاری است، اظهار داشت: یکی از بزرگترین نعمت ها و بخشایش های خداوند متعال به بشر، نزول قرآن کریم می باشد. لذا همه باید قدردان این نعمت و گنجینه عظیم باشیم و بتوانیم از آن به خوبی در زندگی خود استفاده و بهره ببریم و چهره ای معنوی به زندگی خود ببخشیم.

معاون نماینده ولی فقیه در کردستان ادامه داد: با وجود اینکه قرآن سرشار از درسها و آموزه های مفید است، باید اذعان کرد که هنوز نتوانسته ایم آنگونه که شایسته است این کتاب عظیم و بزرگ که کلام خداوند می باشد را درک و بشناسیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: خوشبختانه کردستان در مباحث قرآنی در کشور یکی از استانهای برتر و ممتاز می باشد و استعدادهای قرآنی بسیاری در این خطه از کشور داریم.

حجت الاسلام سادات اظهار کرد: باید مسئولان و متولیان فرهنگی و دینی کردستان با برنامه ریزی دقیق و برگزاری کارگروه های تخصصی این استان را به قطب قرآنی کشور تبدیل کنند. امیدواریم که در سالهای آینده شاهد برگزاری چنین همایش هایی با حضور چهره های برتر کشوری در حوزه قرآن و عترت باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =