دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ |١٦ محرم ١٤٤١ | Sep 16, 2019
اردوی جهادی طلاب مدرسه علمیه ملاصادق قم در مناطق محروم خراسان جنوبی

حوزه/ در تابستان ۹۸ مسئول سازندگی بسیج طلاب و روحانیون استان قم از برگزاری ۱۳ اردوی جهادی به همت این سازمان در تابستان سال جاری خبر داد.

سروان پاسدار علی اصغر قنبری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، حوزه با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: از این تعداد دست کم 3 اردوی جهادی مربوط به فعالیت های ساخت و ساز گروه های جهادی در مناطق سیل زده لرستان و به خصوص شهرستان چگنی این استان است که تحت اشراف قرارگاه سازندگی حضرت معصومه(س) سپاه استان قم در این مناطق انجام می شود.

وی با بیان این که 56 گروه جهادی شناسنامه دار در بسیج طلاب و روحانیون استان قم ثبت شده اند، گفت: از این تعداد بیش از 30 گروه فعال هستند که به عنوان مثال در بحث امدادرسانی به سیل زدگان امسال، بیش از هزار طلبه و روحانی جهادگر حضور داشته و به خدمت رسانی در استان های لرستان، خوزستان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان مشغول بودند.

قنبری همچنین با بیان این که حضور طلاب و روحانیون جهادی در سیل امسال ، بسیار چشمگیر و مشهود بود، افزود: در عرصه های رسانه ای و به خصوص صدا و سیما بخش هایی از حضور مخلصانه و ارزشمند حوزویان بسیجی و جهادگر را ما در مناطق سیل زده مشاهده کردیم و این در حالی است که حقیقتاً فراتر از ابعاد رسانه ای، حضور این عزیزان بسیار گسترده تر و در عین حال الهام بخش برای سایر جهادگران بود.

۳۱۳/۸

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =