یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ |٢٣ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 25, 2019
انتصاب حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده به عنوان امام جمعه جدید بندرعباس

حوزه/حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد عبادی زاده با حکم مقام معظم رهبری، به عنوان «نماینده جدید ولی‌فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس» جایگزین آیت الله نعیم آبادی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از هرمزگان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد عبادی زاده، با حکم مقام معظم رهبری به عنوان «نماینده جدید ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس»، جایگزین آیت الله نعیم آبادی شد.

امام جمعه جدید بندرعباس، پیش از این مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان را عهده دار بود.

آیت‌الله نعیم‌آبادی، پس از ۲۹ سال، روز جمعه ۲۱ تیرماه از امامت جمعه شهرستان بندرعباس و نمایندگی ولی در استان هرمزگان خداحافظی کرد.

 

متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجة‌الاسلام آقای حاج شیخ محمّد عبادی‌زاده دامت ‌افاضاته

با عنایت به پایان دوره‌ی مسئولیت جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای نعیم آبادی در جایگاه امامت جمعه‌ی بندرعباس، با تقدیر و تشکر وافر از زحمات و خدمات طولانی مدت معزّی‌الیه، جنابعالی را به نمایندگی خود در استان هرمزگان و امامت جمعه‌ی بندرعباس منصوب میکنم.

منطقه‌ی بسیار مهم هرمزگان و مردم مؤمن و انقلابی و کارآزموده در آن استان، شایسته‌ی اهتمامی ویژه از جهت نشر و تعمیق معارف انقلابی و اسلامی می‌باشند. جنابعالی با توجه به سوابق خدمت در آن منطقه بی‌شک با برجستگی‌های جوانان فداکار و مردمان وفادار آشنا می‌باشید. امروز بزرگداشت این برجستگی‌ها و تقویت و تثبیت آنها از جمله‌ی وظائف اصلی علمای دین و بویژه امامان جمعه و فرزانگان حوزه و دانشگاه است. تقویت جریان انقلابی و جوانان مؤمن و روی گشاده و دست مهربان با عموم طبقات، توصیه‌ی مؤکد اینجانب است.

توفیقات شما را از خداوند متعال مسألت میکنم.

سیّد علی خامنه‌ای
۲۶ تیرماه ۱۳۹۸

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =