جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ |۲۹ جمادی‌الاول ۱۴۴۱ | Jan 24, 2020
حجت الاسلام عابدینی

حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین با بیان اینکه تمام اعضای شورای نگهبان باید به سمت اهداف نظام در حرکت باشند، تصریح کرد: نباید ارتباطات دوستی و فامیلی در کار ناظران شورای نگهبان جایی داشته باشد، چرا که برخلاف اهداف نظام و رسالت مسلمانی است.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی، ظهر امروز در جمع کارکنان اعضای دفتر نظارت شورای نگهبان استان قزوین، گفت: اعضای شورای نگهبان استان باید با نشاط و مؤثر در اجرای منویات نظام مقدس جمهوری اسلامی پای کار باشند و دغدغه‌هایی که متدینین دارند را جامه عمل بپوشانند.

وی با بیان اینکه تمام اعضای شورای نگهبان باید به سمت اهداف نظام در حرکت باشند، تصریح کرد: نباید ارتباطات دوستی و فامیلی در کار نظارتی شورای نگهبان جایی داشته باشد، چرا که برخلاف اهداف نظام و رسالت مسلمانی است.

امام جمعه قزوین با تأکید بر اینکه خدای متعال در سوره شورا 10 ویژگی را برای عضو شورا برشمرده است، خاطرنشان کرد: از نگاه دین کسانی که اقامه نماز، ادای زکات، توجه به اقتصاد دینی و دشمن‌شناسی را در اولویت قرار می‌دهند، شرایط شورایی را دارند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: «وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَيْنَهُمْ» بخشی از آیات مهم شوراست و نباید صرفاً به این بخش توجه کرده و سایر آیات و ویژگی‌ها را کنار بگذاریم.

انتهای پیام

 

 

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =