یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ |۱۸ ربیع‌الثانی ۱۴۴۱ | Dec 15, 2019
کمک روحانیون به سیل زدگان

حوزه/ حجت الاسلام سیدمحمد باقر موسوی، در جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان لرستان تصریح کرد: طلاب و روحانیون تا حل کامل مشکلات سیل زدگان در کنار آنها هستند و کار خدمت رسانی را انجام خواهند داد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از خرم آباد، حجت الاسلام سیدمحمد باقر موسوی، در جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان لرستان که در مدیریت حوزه استان برگزار شد، گفت: طلاب و مبلغان لرستانی تا حل کامل مشکلات سیل زدگان در کنار آنها هستند و کار خدمت رسانی را انجام خواهند داد تا زندگی سیل زدگان دوباره به حالت عادی برگردد .

سرپرست حوزه علمیه استان لرستان ادامه داد: در صددیم تا با استفاده از ظرفیت تبلیغی طلاب و مبلغان و جلب مشارکت خیران، بخشی از نیازهای مردم آسیب دیده از سیل استان لرستان حل شود .

وی در ادامه با اشاره به اینکه کارکنان مدیریت حوزه علمیه استان لرستان در حال تهیه پرونده سلامت جسمانی و روحی افراد پذیرش شده برای سال تحصیلی آینده هستند، خاطر نشان کرد: پرونده داوطلبان ورود به حوزه برای تائیدیه پزشکی آماده است و آنان می توانند با مراجعه به پزشکان معتمد، سلامت جسمی و روحی خود را ارزیابی کنند.

حجت الاسلام موسوی در پایان اظهار کرد: امید می رود با ارزیابی و گزینش دقیق افراد علاقمند ورود به حوزه علمیه استان لرستان شاهد پویایی تهذیبی و رشد و نشاط علمی روزافزون در بین طلاب باشیم.

انتهای پیام
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =