دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ |١١ ربيع الآخر ١٤٤١ | Dec 9, 2019
رعایت تقوا مشکلات جامعه را برطرف می کند.

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه آثار وضعی گناهان در زندگی انسان تاثیرگذار است، گفت: این که می بینید دادگاه ها شلوغ است، گرانی مردم را اذیت می کند و بعضا شکایات زیادی در جامعه داریم ، دلیل عمده آن عدم رعایت تقواست.

به گزارش خبرگزاری«حوزه» در کرمانشاه آیت الله مصطفی علما، ضمن حضور در لشکر 29حضرت نبی اکرم(ص) و دیدار با فرماندهان و پرسنل این لشکر، با اشاره به اهمیت حفظ تقوا و پرهیزگاری توسط آحاد جامعه افزود: اگر در جامعه تمامی افراد اعم از مسئولین و مردم  تقوای الهی را رعایت کنند ، یقینا هیچ مشکلی برای اجتماع پیش نخواهد آمد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه عدم رعایت تقوار جامعه ما را گرفتار کرده است، گفت: این که می بینید دادگاه ها شلوغ است، گرانی مردم را اذیت می کند و بعضا شکایات زیادی در جامعه داریم ، دلیل عمده آن عدم رعایت تقواست.

وی با توجه به مهم دانستن  شعائر طبق آیات قرآن، گفت: شعار اسلام ، سلام است یعنی ما خواهان سلامتی طرف مقابل هستیم و تمام شئون زندگی او را توأم با سلامت می خواهیم.

آیت الله علما در ادامه با بیان اینکه همچنان که تقوا و همه مواهب ارزشی زندگی بسیار واجب و ارزشمند می باشد، باید حقوق تمامی آن ها را هم لحاظ کنیم، اظهار داشت: باید با رعایت حق تقوا، حق دوستی، حق اولاد، حق پدر و مادر،  زندگی دنیوی و اخروی را به جایگاه رفیع آن برسانیم.

شایان ذکر است، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به محض ورود به مقر لشکر 29حضرت نبی اکرم(ص) با حضور بر مزار شهید گمنام و قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =