سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ |۲۴ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 18, 2020
استاد نجابتی

حوزه استاد هنرهای تجسمی گفت: در عمود 299 با کانون هنر شیعی فعالیت های هنری را به صورت متمرکز پیگری خواهیم کرد و موکب های ایرانی و عراقی که به پرچم و کتیبه نیازمندند از طریق این کانون می توانند موردحمایت قرار گیرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، مسعود نجابتی در آئین رونمایی از پوستر شعار اربعین که در سالن همایش های حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت در قم برگزار شد، عنوان کرد: ما در سفری که با حجت الاسلام والمسلمین پناهیان به کربلا داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که برای پیدا کردن یک هویت مشترک نیازمند یک پرچم هستیم.

وی افزود: نوشتن پرچم، کتیبه و رسیدگی به نیازهای موکب ها در زمینه تامین پرچم و طرح ها از جمله اموری است که ما در اربعین حسینی پیگیری خواهیم کرد.

استاد هنرهای تجسمی تاکید کرد: در عمود 299 با کانون هنر شیعی فعالیت های هنری را به صورت متمرکز پیگری خواهیم کرد و موکب های ایرانی و عراقی که به پرچم و کتیبه نیازمندند از طریق این کانون می توانند موردحمایت قرار گیرند.

نجابتی با تاکید بر لزوم ایجاد زیرساخت های فرهنگی برای زائران اربعین تصریح کرد: شعارهایی که برای اربعین تعیین می شود، به صورت گسترده نگاشته می شود تا زائران این شعارها را حمل کنند، بحمدالله شعار امسال اربعین توسط یکی از هنرمندان قمی طراحی شد.

وی خاطرنشان کرد: نقاشان، خوشنویسان و نگارگران در عمود 299 فعالیت خواهند کرد و غرفه های کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به مردم خدمات رسانی خواهند کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =