چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ |۴ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Jan 29, 2020
تصاویر/ جشنواره ازدواج و اهدای ۱۰۰۰ سری جهیزیه نوعروسان در بیرجند

حوزه/ از ابتدای سال جاری تا کنون 753 فقره کمک هزینه ازدواج به ارزش 480 میلیون تومان در زمینه کمک به امر ازدواج جوانان تحت حمایت کمیته امداد بوشهر، به صورت جهیزیه کالا و نقد پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، احمد لطفی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از رسالت های مهم کمیته امداد به عنوان یک نهاد اجتماعی تامین بخشی از هزینه ازدواج فرزندان خانوارهای تحت حمایت با رویکرد تحکیم و تقویت بنیان خانواده است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به برنامه این نهاد برای تامین بخشی ازهزینه‌های ازدواج جوانان مددجوگفت: افراد بهره مند شده از کمک هزینه خدمات ازدواج شامل نوعروسان تحت حمایت و نیازمند، زنان سرپرست خانوار و همچنین پسران خانوار مددجو تحت حمایت است.

وی در ادامه افزود: کمیته امداد به نوعروسان و بانوان با ازدواج مجدد، جهیزیه و یا کمک هزینه خرید جهیزیه و به پسران تحت حمایت هدیه ازدواج پرداخت می‌کند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: بخشی از هزینه های تامین خدمات ازدواج جوانان مددجو از محل اعتبارات دولتی و بخشی نیز با مشارکت خیران و مردم نیکوکار تهیه و در اختیار زوج های جوان قرار می گیرد.

لطفی با اشاره به خدمات ارائه شده ازدواج به جوانان مدجو در سال جاری گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 753 فقره کمک هزینه ازدواج به ارزش 480 میلیون تومان به صورت جهیزیه کالا و کارت هدیه ازدواج به دختران و پسران مددجو پرداخت شده است.

وی در توضیح بیشتر توزیع این هدایای ازدواج افزود: 241فقره جهیزیه کالا به ارزش هرفقره 6 میلیون تومان و تعداد 312 فقره جهیزیه نقدی به دختران نوعروس مددجو و تعداد 200 بن کارت کالایی به ارزش هر فقره سه میلیون تومان به عنوان هدیه داماد به پسران تحت حمایت پرداخت شده است.


انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =