جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ |۲۷ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 21, 2020
رونمایی

حوزه/ با حضور مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مؤلفان، ناظران طرح ها، معاونان آموزشی و مدیران گروه های آموزشی و پژوهشی دانشگاه های کشور درسنامه های مقطع کارشناسی علوم قرآن و حدیث رونمایی می شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مراسم رونمایی از درسنامه‌های مقطع کارشناسی علوم قرآن و حدیث، روز چهارشنبه ۲ بهمن سال جاری از ساعت ۹ الی ۱۲  در وزارت علوم و تحقیقات و فناوری برگزار می­ شود.

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و «مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور» در راستای مصوبات شورای توسعه فرهنگ قرآنی شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف ساماندهی و تدوین کتب و محتوای آموزشی درسی برای مراکز دانشگاهی مجری رشته علوم قرآن و حدیث در مقطع کارشناسی در اواخر سال ۱۳۹۵ همکاری علمی‌ای را آغاز کردند. این همکاری در قالب انعقاد قرارداد تدوین ۲۱ عنوان درسنامه قرآنی تبلور یافت و برای اجرایی کردن قرارداد یادشده دبیرخانه‌ای با عنوان «کارویژه تدوین درسنامه‌های قرآنی» در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تشکیل شد.

این مجموعه آثار براساس سرفصل های مصوب کارشناسی علوم قرآنی در قالب مشارکت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور که هر دو از مراکز زیر مجموعه وزارت علوم تحقیقات و فناوری است طراحی و تدوین شده است.

مراسم رونمایی از این آثار از ساعت ۹ تا ۱۲روز چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ در سالن شهدای جهاد علمی(طبقه پانزدهم) وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور مسئولان ذیربط وزارت، مؤلفان، ناظران طرح ها، معاونان آموزشی و مدیران گروه های آموزشی و پژوهشی دانشگاه های سراسر کشور برگزار می شود.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =