دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ |۲۱ شوال ۱۴۴۳ | May 23, 2022
شورای جهادی طلاب

حوزه/ با حضور مسئولان گروه های جهادی و تشکیل مجمع عمومی، اولین انتخابات شورای جهادی سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام اسماعیل امیرزاده، مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم طی سخنانی در این مراسم که در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار شد، با تأکید بر اهمیت تقویت روحیه و نگاه جهادی در فعالیت‌ها به خصوص عرصه‌های خدمت رسانی به مردم و محرومان جامعه اظهار داشت: به لطف الهی همچون سال‌های گذشته، امسال نیز گروه‌های جهادی بسیج طلاب در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی، تبلیغی، خدمت رسانی و محرومیت زدایی، منشأ آثار و برکات فراوانی بوده اند که از آن جمله می‌توان به فعالیت بیش از ۴۰ هزار نفر روز در بیمارستان‌های استان قم در راستای مقابله با کرونا، آن هم تنها در ۹ ماهه سال جاری اشاره کرد.

وی افزود: از دیگر فعالیت‌ها در مدت یادشده می‌توان به طبخ و توزیع بیش از ۱۸۰ هزار وعده غذایی و توزیع آنها میان خانواده‌های محروم و کم بضاعت و نیز تهیه و توزیع بیش از ۱۴۰۰ بسته معیشتی اشاره کرد.

سرهنگ پاسدار محمود داودآبادی، مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم نیز در این مراسم با اشاره به اهداف مهم تشکیل شورای جهادی در سطح نواحی و اقشار بسیج استان گفت: با همفکری و مشارکت گروه‌های جهادی استان به خصوص اعضای شورای جهادی امیدواریم در راستای تحقق منویات و مطالبات مقام معظم رهبری در زمینه فعالیت‌های جهادی و خدمت رسانی و محرومیت زدایی، گام‌های بهتر و استوارتری برداریم.

گفتنی است: در انتهای این مراسم از میان اعضای حاضر در جلسه رأی گیری به عمل آمد که از میان نامزدها برای حضور در شورای جهادی بسیج طلاب قم، ۵ نفر شامل آقایان ابوالفضل خراسانی، روح الله ثانی، سیدرضا فاطمی نیا و احمد دهقانی و نیز خواهر سمیه سلیمی انتخاب شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =