شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ |۱۹ شوال ۱۴۴۳ | May 21, 2022
سید جواد هاشمی

حوزه/معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه در برخورد با آسیب‌های اجتماعی برخی دستگاه ها نقش اپوزیسیون را بازی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری حوزه از یاسوج سید جواد هاشمی معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اظهار کرد: هر روزه آسیب‌ها به مانند کرونا در حال تغییر رنگ هستند و همین کار را برای ما مسئولان سخت می‌کند.

وی گفت: نباید ادارات خود را اپوزیسیون در برابر آسیب‌های اجتماعی بدانند همه باید پاسخگو باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویر احمد اظهار کرد: وظایفی بر عهده داریم که باید به جای حرف زدن عمل کنیم باید کارگروه‌ها در دستگاه‌های مختلف عملیاتی وارد میدان شوند و نباید فقط منتظر پول بنشینیم و کاری انجام ندهیم.

وی افزود: حوزه آسیب‌های اجتماعی، بسیار گسترده شده قتل و طلاق و خودکشی و سایر مسائل تنها بخش کوچکی از آن است بنابراین نباید تنها منتظر اعتبارات ماند مدیران باید بدانند هر چ که داریم به برکت نظام جمهوری اسلامی بوده و می‌بایست به همین خاطر جلوی آسیب‌ها و مشکلات را با تدبیر بگیریم.

هاشمی با بیان اینکه نباید با ناامیدی اظهارنظر کنیم و بگوییم که کاری انجام نشده، یادآور شد: اگر کاری انجام نشده بود، شاهد کاهش خودکشی نبودیم؛ آمار سال ۹۵ را با سال ۱۴۰۰ مقایسه کنید نتیجه کار به دست خواهد آمد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه متأسفانه در بسیاری از آسیب‌های اجتماعی رتبه‌های اول از آن استان کهگیلویه و بویراحمد است، گفت: به غیر از یکی دو آسیب به آمار کشوری که نگاه می‌کنیم همواره جزو استان‌های اول هستیم که باید برای رفع این مشکلات تنها به دنبال اعتبار نباشیم آستین همت بالا زده و با چاره اندیشی به دنبال رفع آنها باشیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =