چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ |۲ ربیع‌الاول ۱۴۴۴ | Sep 28, 2022
قرآن کریم

حوزه/ دومین روز مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله استانی امروز ۲۷ مردادماه در سالن اجتماعات اداره کل اوقاف و امور خیریه قم آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، دومین روز مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله استانی امروز ۲۷ مردادماه در سالن اجتماعات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم آغاز شد.
بر اساس این گزارش: مسابقات آقایان در رشته‌های حفظ، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق تا ۸ شب ادامه دارد که در رشته قرائت تحقیق ۵۳ نفر، در رشته ترتیل ۶۴ نفر، در رشته حفظ کل ۴۷ نفر، حفظ ۲۰ جزء ۳۹ نفر، حفظ ۱۰ جزء ۴۱ نفر حفظ پنج جزء ۳۹ نفر با هم رقابت می‌کنند.
مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله استانی روز گذشته ۲۶ مردادماه در بخش دعاخوانی، اذان و تواشیح برگزار شد که در رشته اذان ۵۴ نفر، در دعاخوانی ۴۳ نفر به رقابت پرداختند و در رشته تواشیح یک گروه حضور داشتند.
یادآور می‌شود: روز جمعه ۲۸ مردادماه نیز مسابقات بانوان از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب در رشته‌های حفظ، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق برگزار می‌شود که در رشته قرائت تحقیق ۱۵ نفر، ترتیل ۷۰ نفر، حفظ کل ۸۴ نفر، حفظ ۲۰ جزء ۸۱ نفر، حفظ ۱۰ جزء ۱۳۷ نفر، حفظ ۵ جزء ۱۵۸ نفر و در دعاخوانی ۲۷ نفر که مجموعه ۵۷۲ نفر با هم رقابت می‌کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =