پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ |۱۱ رجب ۱۴۴۴ | Feb 2, 2023
سید محمد سعیدی

حوزه/ امام جمعه قم با بیان اینکه کمک به ساخت مسکن برای محرومان از بهترین کارهای خیری است که در این دوره اهمیت زیادی دارد، گفت: ماه های رجب، شعبان و رمضان برکات زیادی دارد و باید علاوه بر اهتمام داشتن نسبت به کار خیر، دیگران را هم به این کارها دعوت کنیم.

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت الله سیدمحمد سعیدی در دیدار حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان قم و داریوش بلدی مدیرکل بنیاد که امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، اظهار کرد: کمک به ساخت مسکن برای محرومان از بهترین کارهای خیری است که در این دوره اهمیت زیادی دارد.

وی با بیان اینکه خداوند برکات زیادی را در ماه های رجب، شعبان و رمضان قرار داده است، گفت: باید تلاش کنید که از این ایام مبارک و پر برکت حداکثر استفاده را ببرید و مردم را هم در این ایام دعوت به کار خیر کنید.

همچنین در ابتدای این نشست حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم با اشاره به تشکیل هیأت امنای مسکن محرومان در مراکز استان ها ابراز کرد: باید از ظرفیت خیران در زمینه ساخت مسکن محرومان استفاده کنیم از این رو همایشی را با حضور بیش از ۱۵۰ خیر استان قم در آینده نزدیک خواهیم داشت تا خیران را ترغیب به کمک به ساخت مسکن محرومان کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =