جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ | May 29, 2020
کنگره نقش شیعه

حوزه/ صاحبان مقالات برتر در کنگره بین المللی نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی با حضور آیتالله العظمی مکارم شیرازی تقدیر شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، مراسم اختتامیه کنگره بین‌المللی نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی، با حضور آیات عظام مکارم شیرازی و سبحانی برگزار شد.

در این مراسم که در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) برگزار شد، صاحبان مقالات برتر در کنگره بین‌المللی نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی با حضور آیت‌الله مکارم شیرازی تقدیر شدند.

هزار و 950 چکیده و هزار و 200 مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شده که پس از بررسی و ارزیابی‌های هیئت داوران 400 مقاله پذیرفته شده است و در نتیجه آن 55 جلد کتاب منتشر خواهد شد.

حسن رمضانی، محمد عشایری منفرد، یوسف مجمل احمد الحاضری از یمن، محسن الویری، محمدکاظم رحمان ستایش، احمدرضا یزدانی مقدم، رئیس اعظم شاهد، سیدعیسی مسترحمی، عبدالله محمدی، مسعود امامی، خالد الولید از اندونزی، علی اکبر بابایی، علی حسین‌زاده خضرآبادی، خالد الغفوری الحسنی از لبنان، سیدحسین علوی، سیدعلی کاظم از انگلستان، زهرا فخر روحانی، پوران میرزایی از جمله صاحبان مقالات برتر این کنگره هستند که با حضور آیت‌الله مکارم شیرازی از آنها تقدیر شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =