دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ | May 25, 2020
حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان

حوزه/ امام جمعه همدان گفت: به دنبال آن هستیم تا خیابانی را در شهر همدان به نام شهید مصطفی قاسمی نام گذاری کنیم تا بتوانیم این مسیر نورانی را با قدرت پیش ببریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در همدان حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان، شب گذشته در دیدار با پدر شهید احمدی روشن با بیان این که ما مدیون شهدای عزیزمان هستیم، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده مسیر شهدای عزیز شهرمان، شهید مصطفی احمدی روشن و شهید مصطفی قاسمی باشیم.

وی افزود: هر دو بزرگوار که هم نام هم بودند و اهل همدان نیز هستند با شهادت خود جریان عظیمی را در کشور به راه انداختند.

امام جمعه همدان تاکید کرد: به دنبال آن هستیم تا خیابانی را در شهر همدان به نام این شهید روحانی نام گذاری کنیم تا بتوانیم این مسیر نورانی را با قدرت پیش ببریم.

وی با اشاره به فعالیت های روحانیت در امداد رسانی به هموطنان سیل زده، خاطر نشان کرد: بعد از جریان کمک رسانی به سیل زدگان عزیز توسط طلاب که باید گفت واقعا در انجا کاری بی نظیرانجام دادند، دشمن به دنبال تخریب این قشر بود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان تصریح کرد: جریان های انقلابی باید پیگیر این مساله باشند و در مقابل دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب با تمام قدرت ایستادگی کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =