جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 7, 2020
نمایشگاه کتاب

 حوزه/ چهاردهمین نمایشگان بین المللی کتاب با حضور بیش از ۵۰۰ ناشر در ساری آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از مازندران، چهاردهمین نمایشگان بین المللی کتاب با حضور بیش از ۵۰۰ ناشر در ساری آغاز به کار کرد.

عباس زارع، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در مراسم آغاز به کار این رویداد فرهنگی با اشاره به این که این نمایشگاه با ۲۲۰ غرفه از امروز آغاز به کار کرده است، گفت: در این نمایشگاه ۱۹۵ غرفه به ناشران ملی اختصاص داده شده است.

وی با بیان این در چهاردهمین نمایشگاه کتاب مازندران ۷۵ هزار عنوان کتاب از سوی ناشران داخلی برای علاقه مندان به کتاب ارائه شده است، افزود: علاوه بر این ۱۲ هزار عنوان کتاب نیز از سوی ناشران خارجی نیز در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

زارع همچنین ادامه داد: ۶۰۰ میلیون ریال بن کتاب برای نمایشگاه کتاب مازندران در نظر گرفته شده و ناشران نیز می توانند بین ده تا ۴۰ درصد به خریداران کتاب تخفیف دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود همچنین به برپایی نمایشگاه مطبوعات در کنار چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان اشاره کرد و گفت: در مجموع حدود صد رسانه مکتوب و مجازی در این نمایشگاه حضور دارند.

گفتنی است؛ چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب و مطبوعات و خبرگزاری های مازندران از امروز تا روز جمعه اول آذر پیرای علاقه مندان به کتاب و مطبوعات است.  
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8