پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 4, 2020
سخنرانی آیت الله اراکی در همایش مجتهد شهید در قم

حوزه/عضو خبرگان رهبری، با بیان این‌که انتقام جبهه مقاومت قطعی و قاطع است، گفت: موشک‌های مقاومت جبهه‌های استکبار را به رگبار خواهند بست.

بهگزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، آیت‌الله محسن اراکی شنبه شب در اجتماع عظیم جوانان شباب مقاومه در مصلی قدس  قم برگزار شد،با اشاره به شهادت دو تن از سرداران جبهه مقاومت اظهار داشت: خبر شهادت سردار سلیمانی دل همه ملت ایران را از غم آکنده کرده و قلب‌های مردم را زخمی کرده است.

وی ادامه داد: امروز روزی است که جبهه مقاومت کار دشمن را باید یکسره کند و سلطه‌ای بی‌رحمانه‌ای که بر منطقه دارد را از بین ببرد.

آیت‌الله اراکی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم بیان داشت: مقوله شهادت ویژه‌ای جامعه اسلامی و کشته شدن درراه خدا است و این موضوع در قرآن کریم دارای تعریف است به‌طوری‌که شهادت رابطه و پیمان ناگسستنی با ولایت‌فقیه و جانشین امام زمان دارد.

وی به توصیف جامعه‌ای ولایی پرداخت و ابراز داشت: جامعه ولایی یعنی فداکار و ایثارگر که در پیمان نصرت با رهبری از همه‌چیز خود می‌گذرد و همه‌چیز خودش را نثار می‌کند.

عضو خبرگان رهبری در توصیف شهدا بیان داشت: پیمان اطاعت و نصرت بین شهدا و خداوند وجود دارد و درواقع شهیدان این راه ف شهیدان زنده‌ای هستند که در همین حیات دنیایی زندگی آن‌ها ادامه داشته و حضور دارند.

وی بابیان این‌که شهدا مژده‌های زیادی به مردم می‌دهند، گفت: نخستین بشارت و مژده شهدا این است که خوف از جامعه ایمانی ریشه‌کن می‌شود.

آیت‌الله اراکی تصریح کرد: امروز یکی از آثار خون این شهدا این است که جبهه مقاومت هیچ خوفی از آمریکا و مزدوران آن نخواهد داشت.

وی افزود: شهید ابو مهدی مهندس و سردار قاسم سلیمانی در بین ما حضور دارند و حُزنی در این زمینه به دل راه نخواهیم داد.

دبیر کل سابق مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلام تأکید کرد: هیچ شکست و کوتاهی در جبهه مقاومت وجود نخواهد داشت و با تمام قوا درزمینهٔ بیرون کردن استکبار جهانی از منطقه تلاش خواهیم کرد.

وی افزود: در آینده‌ای نزدیک موشک‌های مقاومت جبهه‌های استکبار را به رگبار خواهند بست و در این شرایط پیروزی نهایی با جبهه مقاومت خواهد بود.

آیت‌الله اراکی افزود: پیام این تجمع این است که انتقام خود را خواهیم گرفت و این انتقام پشیمان کننده خواهد بود.

وی کشورهای منطقه و هم‌پیمانان منطقه‌ای استکبار جهانی را موردتوجه قرارداد و گفت: هم‌پیمانان استکبار جهانی در منطقه باید باقدرت جبهه مقاومت کنار بیایند و در غیر این صورت نابود خواهند شد.

آیت‌الله اراکی در ادامه طی سخنانی به زبان عربی خواستار اتحاد و هماهنگی بیشتر جبهه مقاومت در راستای تحقق اهداف جبهه مقاومت شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =