سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ |۱۳ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 7, 2020
علیرضا رحیمی

حوزه/ معاون پژوهش و برنامه ریزی ستاد همکارهای حوزه و آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر ۴ هزار و ۵۰۰ طلبه و یک هزار و ۵۰۰ طلبه وظیفه با آموزش و پرورش همکاری دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از رشت، علیرضا رحیمی معاون پژوهش و برنامه ریزی ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش در نشست اعضای کمیته همکاری های استان گیلان  با اشاره به عرصه های مختلف همکاری های دو جانبه حوزه علمیه و آموزش و پرورش، گفت:  بخش های پژوهش و نیروی انسانی از مهم ترین عرصه های همکاری هاست.

وی افزود: در حال حاضر ۴ هزار و ۵۰۰ طلبه و یک هزار و ۵۰۰ طلبه وظیفه با آموزش و پرورش همکاری دارند.

حجت الاسلام حسین انصاری، مدیر حوزه  علمیه گیلان نیز در جلسه مذکور با اشاره به اینکه رسالت اصلی حوزه های علمیه تربیت دینی و رشد دینداری همه جامعه از جمله دانش آموزان است، اظهار کرد: امر مذکور با همدلی و همراهی همدیگر و دخالت نکردن در کار ذاتی آموزش و پرورش تحقق پیدا می کند.

حجت الاسلام حقگو، مدیر دفتر تهران ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش نیز در نشست مذکور تربیت دینی و اجتماعی را زیربنای تمام تربیت ها دانست و بیان کرد: انس با ائمه(ع)، قرآن و اقامه نماز باید توسط آموزش و پرورش استمرار داشته باشد و این امر موجب ایمان پایدار در دانش آموزان می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =