پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 4, 2020
مقتدایی

حوزه/ رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران با ارسال نامه ای از مدیر و دست اندرکاران جامعه الزهرا علیهاالسلام به خاطر ادامه فعالیت های علمی این موسسه به صورت غیرحضوری در شرایط کنونی قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، متن نامه آیت الله مقتدایی بدین شرح است:

فَأَمَّا الْإِنْسَانُ إِذَا مَا ابْتَلَاهُ رَبُّهُ فَأَکْرَمَهُ وَنَعَّمَهُ فَیَقُولُ رَبِّی أَکْرَمَنِ * وَأَمَّا إِذَا مَا ابْتَلَاهُ فَقَدَرَ عَلَیْهِ رِزْقَهُ فَیَقُولُ رَبِّی أَهَانَنِ (فجر ۱۵ و ۱۶)

حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای مدنی

مدیر محترم جامعه الزهرا (سلام الله علیها)

سلام علیکم؛

پروردگار متعال انسان را گاهی به نعمت و گاهی به نقمت مورد ابتلا و امتحان قرار می دهد. اما بار دیگر مردم و کشور عزیزمان به آزمونی جدید مبتلا گردید و در این راه همه دلسوزان نظام اسلامی به طریقی در دفاع از سلامت و دیانت ملت سرافراز ایران جانفشانی می کنند. گزارشهای واصله از موسسه فخیمه جامعه الزهرا سلام الله علیها حکایت از ادامه ماموریت های اصلی جامعه به ویژه تعلیم و تربیت از طریق آموزش غیرحضوری در این ایام داشته که مسلما جز با اهتمام جدی و عزم راسخ کارگزاران جامعه الزهرا سلام الله علیها این امر محقق نمی شد. لذا شایسته است بدین وسیله مراتب تقدیر و سپاسگزاری خود را از حضرتعالی و همه دست اندرکاران موسسه فخیمه جامعه الزهرا سلام الله علیها که در این روزهای سخت با مجاهدت و تلاش روزافزون در سنگر خدمت رسانی به سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف تلاش می کنید ابراز نمایم.

رجاء واثق دارم ملت سرافراز ایران از این آزمون سخت نیز عبور کرده و برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی رقم خواهد خورد.

از خداوند منان برای همه شما عزیزان صحت و سلامتی و برای بیماران شفای عاجل خواهانم.

مرتضی مقتدایی

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =