دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ |۵ شعبان ۱۴۴۱ | Mar 30, 2020
بازدید احمد مروی

حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی در آستانه عید نوروز و در آخرین ساعات سال ۹۸ از روند تهیه ۵۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی آستان قدس ویژه محرومان حاشیه شهر مشهد بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از مشهد مقدس، امین بهنام، در حاشیه بازدید حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی از روند تهیه ۵۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی آستان قدس برای محرومان حاشیه شهر مشهد به خبرنگار ما گفت: بنا بر دستور تولیت آستان قدس رضوی تعداد ۵۰ هزار سبد کالا به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال تهیه و آماده شده است که از فردا در اختیار اقشار نیازمند حاشیه شهر مشهد قرار خواهد گرفت.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی اضافه کرد: در روزهایی که همه مردم کشور درگیر بیماری کرونا هستند، با عنایت حضرت رضا(ع) و توجه ویژه  تولیت آستان قدس رضوی به اقشار کم برخوردار شهر، مقرر شد تا تبرکی از سمت این آستان مقدس بین خانواده‌های مستضعف شهر مشهد به خصوص کارگردان فصلی توزیع شود تا از دشواری روزهای پایان سال آن‌ها کاسته شود.

بهنام ابراز کرد: این سبد کالا شامل یک کیسه برنج ایرانی درجه یک، دو بسته ماکارانی، یک بطری روغن سه لیتری، حبوباتی مثل جو، نخود، لوبیا، ماش، سویا، دو شیشه رب گوجه فرنگی و نیز یک بسته ماسک بهداشتی و یک بسته صابون و محصولات فرهنگی شامل کتاب، پویانمایی «در مسیر باران» و دعای هفتم صحیفه سجادیه و ... در نظر گرفته شده است.

وی در رابطه با کیفیت انتخاب خانواده‌های نیازمند مشمول این طرح حمایتی هم گفت: آستان قدس رضوی در حاشیه شهر مشهد، ۱۸۹ کانون خادمیاری را زیر مجموعه خود در اختیار دارد و خادمیاران عضو این کانون‌های محله‌ای، خانواده‌های نیازمند محدوده خود را شناسایی می‌کنند و پس از گردآوری اطلاعات کلیه این خانوارها با مدارک معتبر شناسایی می شوند و اطلاعات را در قالب یک نرم‌افزار وارد می‌کنند تا توزیع عادلانه رعایت شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =