سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 2, 2020
کد خبر: 893493
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
مدیر حوزه علمیه فارس

حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس از تشکیل قرارگاه فضای مجازی حوزه استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، حجت الاسلام والمسلمین محمد استوار میمندی مدیر حوزه علمیه استان فارس طی بیانیه ای اعلام کرد که قرارگاه فضای مجازی حوزه استان تشکیل شده است.

در این بیانیه آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

«قوی شدن کشور جزو هدف های ماست، امروز قوت در فضای مجازی حیاتی است، فضای مجازی امروز حاکم بر زندگی انسان هاست در همه دنیا». مقام معظم رهبری ۹۹/۱/۳

امروز فضای مجازی تبدیل به بخشی از زندگی حقیقی جامعه جهانی شده است و برنامه ریزی جهت استفاده بهینه و آسیب زدایی از آن را ضروری می نماید. دشمنان بشریت نیز که از هر ابزاری برای ضربه زدن به سعادت و تعالی انسان ها استفاده می کنند فضای مجازی را تبدیل به پایگاهی برای هجوم به ارزش های انسانی و الهی کرده اند و در این راستا همه تلاش خود را برای القاء شبهات علیه مبانی توحیدی و ترویج فساد اخلاقی و عقیدتی در میان جوامع انسانی به کار گرفته اند.

مدیریت حوزه علمیه استان فارس با درک اهمیت فضای مجازی و در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری «دام ظله العالی» مبنی بر لزوم قوی شدن کشور در عرصه فضای مجازی اقدام به تأسیس قرارگاه فضای مجازی حوزه علمیه استان فارس می کند تا با ساماندهی ظرفیت عظیم جامعه روحانیت و طلاب توانمند استان، نقش خود را در تقویت کشور در عرصه فضای مجازی ایفا نماید.

پرواضح است که نقش دولت در ایجاد زیرساخت های لازم مانند ضرورت توجه به اینترنت ملی، ارزان و پرسرعت و حمایت از پیام رسان های داخلی و قطع وابستگی به خارج از کشور نقشی مهم و تاریخی است که امیدواریم مسئولان امر با سرعت عمل و دقت به این وظیفه مهم خود عمل نمایند.

جزئیات عملیاتی قرارگاه فضای مجازی متعاقبا خدمت طلاب و فضلای عزیز استان اعلام خواهد شد.

مدیریت حوزه عملیه استان فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =