چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ | May 27, 2020
بوشهری

حوزه/ ما می توانیم با قرائت زیارت عاشورا دعای توسل، دعای ندبه و سایر دعاهایی که در کتب ادعیه ما وارد شده توسل پیدا کنیم و ضمن اینکه در خانه می مانیم باید به مضامین بلند این دعاها توجه کنیم.

به گزارش خبرگزاری حوزه  آیت الله حسینی بوشهری دبیر شورای عالی حوزه های علمیه با تقدیر از برگزار کنندگان پویش ملی قرائت زیارت عاشورا گفت: ما می توانیم با قرائت زیارت عاشورا دعای توسل، دعای ندبه و سایر دعاهایی که در کتب ادعیه ما وارد شده توسل پیدا کنیم و ضمن این که در خانه می مانیم باید به مضامین بلند این دعاها توجه کنیم.

وی از پیگیری های دبیر پویش دومین قرائت زیارت عاشورا تشکر و از ورود آقای نوراله زاده مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید کشور به این موضوع فرهنگی قدردانی کرد.

بر اساس این گزارش: مهرشاد سهیلی دبیر دومین پویش ملی قرائت زیارت عاشورا طی تماسی تلفنی با آیت الله حسینی بوشهری با ارائه گزارش اجرای این پویش اظهار داشت: با عنایت به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و با توجه به مشکلات کشور این برنامه فرهنگی، دعا و متوسل شدن به شهدای کربلا و قرائت زیارت عاشورا ادامه خواهد داشت.

خاطر نشان می شود: موسسه حضرت مهدی (عج)در اسفندماه ۹۸ پویشی با عنوان در خانه بمانیم با محوریت زیارت عاشورا ایجاد کرد که براساس این پویش برای رفع بلا از کشور دعای توسل، دعای ندبه و زیارت عاشورا قرائت می شود که تاکنون ۱۳ هزار و ۱۵۴ نفر در این پویش شرکت کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =