یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 9, 2020
بیمه تامین اجتماعی

حوزه/ مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت:در حال حاضر بیش از ۷۹۰ هزار تَن از جمعیت استان معادل ۶۲ درصد جمعیت آن زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، علی اصغر دادخواه اظهار کرد: از مجموع ۷۹۰ هزار تَن افراد زیرپوشش تامین اجتماعی قم ۲۳۹ هزار و ۸۸ تَن بیمه شده اصلی و ۴۰ هزار و ۹۶۵ تَن مستمری‌بگیر هستند.

وی بیان کرد: بخش بیمه‌ای تامین اجتماعی با ۴ شعبه اصلی، ۲ شعبه اقماری و پنج کارگزاری رسمی در استان قم به جامعه هدف خدمت می‌کند.

مدیرکل تامین اجتماعی قم اظهار کرد: در حال حاضر ۱۴ هزار و ۵۱۲ کارگاه فعال و نیمه فعال زیرپوشش تامین اجتماعی استان هستند، بیشترین مراجعه کنندگان در پایان هر ماه مربوط به کارفرمایان و روزهای ابتدایی هر ماه مربوط به نام‌نویسی است.

دادخواه با بیان اینکه شعبه یک تامین اجتماعی قم بیشترین میزان مراجعه کننده را دارد ادامه داد: روزانه حداقل ۵۰۰ نفر به این شعبه مراجعه می کنند.

وی یادآور شد: خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی استان در قالب سه مرکز درمانی سرپایی و یک مرکز بستری(بیمارستان امام رضا علیه السلام ) در قم به صورت رایگان به جامعه هدف خدمات‌دهی می‌کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: استان قم دارای یک شهرستان به همین نام و پنج شهر جعفریه، کهک، مرکزی، خلجستان و سلفچگان است که شهرها فاقد شعب اصلی تامین اجتماعی هستند اما شعب اقماری در کهک و پردیسان فعال بوده و خدمات به جامعه هدف از طریق این شعب انجام می شود.

خاطر نشان می شود: ۱۹ تا ۲۵ تیرماه هفته تامین اجتماعی و بهزیستی نامگذاری شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8