سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 11, 2020
امام جمعه تبریز

حوزه / نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: هجمه اخیر آمریکا به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، مدال موفقیت این ستاد در خدمت‌رسانی به مردم عزیز ایران اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری حوزه در تبریز، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، امروز در آغاز دور دوم رزمایش همدلی و احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در آذربایجان شرقی که در محوطه ارک تبریز برگزار شد، گفت: در ماه های اخیر که کشورمان در حال مقابله با ویروس منحوس کرونا بود، شاهد همدلی و وحدت مثال زدنی بین تمامی نهادهای مردمی ، دستگاه ها و مسئولان بودیم.

وی با اشاره به خدمات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام با تاکید بر اینکه این ستاد در دور اول رزمایش مواسات و کمک های مومنانه نقش مهمی ایفا کرده است، ابراز داشت: واردات دستگاه های تولید ماسک و تهیه و توزیع بسته های معیشتی از جمله اقدامات این ستاد است.

امام جمعه تبریز همچنین با بیان اینکه تمام این خدمات در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب انجام شده است، ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در عرصه‌های مختلف همچون کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان نقش‌آفرینی کرده و همواره در خدمت مردم و به خصوص مناطق محروم است.

امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه دور اول رزمایش مواسات برکات زیادی برای کشورمان داشت، افزود: برکت مال، گسترش برادری در جامعه، ایجاد محبت و پیوندهای مومنانه و افزایش رزق و روزی در کنار ریشه کن شدن فقر از جامعه از نتایج مهم رزمایش مواسات است که باید این رزمایش همچنان ادامه داشته باشد و مسجد محور انجام شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با پیشنهاد ایام پربرکت عید غدیر تا محرم به عنوان دور جدیدی از رزمایش مواسات خواستار هدایت احسان ها به سمت خرید بسته های کمک معیشتی برای خانواده های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8