پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ | Feb 25, 2021
حجت الاسلام اسکندری

حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: دستاوردهای مسأله محوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم امیدبخش است و امیدواریم که این کار با سرعت و با پشتوانه های بیشتری به ثمر برسد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین عباس اسکندری در بازدید از دستاوردهای مسأله محوری و ۱۰ ساله دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: از دستاوردهای مسأله محوری بسیار وزین و پرمحتوای دفتر تبلیغات اسلامی بازدید به عمل آوردیم؛ از خداوند توفیقات روزافزون همه دست اندرکاران این مجموعه را مسألت دارم.

وی با بیان این که حرکت و رویکرد مسأله محوری دفتر تبلیغات اسلامی، حرکت بسیار ارزشمند و در زمان کنونی بسیار لازم است، گفت: در حوزه علوم انسانی که امروز از نیازهای جدی جوامع بشری و جامعه اسلامی است، خدا را شاکریم که جایی مثل دفتر تبلیغات اسلامی مسئولیت و محوریت این کار را بر عهده گرفته و به خوبی به این مأموریت و مسؤولیت عمل می کند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم تصریح کرد: امیدواریم که همگان به خصوص شخصیت ها و چهره های علمی و حوزوی و دانشگاهی کمک و پشتیبانی کنند که این عزیزان بتوانند خلأیی که در دنیا و حوزه علوم انسانی وجود دارد، پر کنند.

وی افزود: دستاوردهایی که در این بازدید مشاهده کردیم، امیدبخش است و امیدواریم که این کار با سرعت و با پشتوانه های بیشتری به ثمر برسد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8