جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 18, 2021
موزه آستان مقدس حضرت معصومه

حوزه/ بازدید از موزه آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در دهه کرامت ۱۴۰۰ برای عموم مردم رایگان و نیم‌بها خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند از چیدمان جدید این موزه منحصر به فرد بازدید کنند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، بازدید از موزه آستان مقدس ۲۲ خردادماه مصادف با میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها و اول تیرماه مصادف با امام رضا علیه السلام برای عموم مردم رایگان می‌شود.

همچنین بازدید از این موزه در سایر روزهای دهه کرامت به صورت نیم‌بها خواهد بود و علاقه‌مندان می توانند خوشه چین کریمانه‌ها و آموزه‌های چیدمان محتواگرای موزه فاطمی باشند. 

بازدید از موزه آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در دهه کرامت برای اصحاب رسانه نیز رایگان خواهد بود و اصحاب رسانه باید با مراجعه به دفتر اطلاع رسانی حرم مطهر بانوی کرامت کارت ورود رایگان به موزه را دریافت کنند.

موزه فاطمی با چیدمان محتواگرا علاوه بر نمایش آثار تاریخی، روایت‌گری از تاریخ اسلام را برای بازدید کنندگان دنبال خواهند کرد تا بازدیدکنندگان با سیر تاریخی و پدیدار شناسی این آثار آشنا شوند و محتوای تاریخی و فرهنگی این موزه را دریافت کنند.

موزه آستان مقدس فاطمی در میدان آستانه جنب درب ورودی مدرسه علمیه فیضیه با گنجینه‌ای بیش از ۳۰ هزار اثر تاریخی در ۴۰ قالب واقع است که هزار اثر در چیدمان جدید این موزه به نمایش در آمده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8