شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ |۱۶ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 23, 2021
تصاویر/ حضور پرشور علما، روحانیون و مردم بیجار در انتخابات 28 خردادماه

حوزه/ در حالی که مردم از اولین ساعات و برخی از آن ها از ساعت ۶ صبح در محل دبیرستان تیزهوشان یاسوج حضور داشتند، اما مسئولان هنوز به دنبال رفع مشکلات ریز و درشت شعبه انتخاباتی بودند.

به گزارش خبرگزاری حوزه از یاسوج، در حالی که مردم استان کهگیلویه و بویراحمد مانند همیشه به صورت گسترده پای صندوق های رای حاضر شده و از این اولین ساعات روز رای گیری در حوزه‌های انتخابیه حضور داشتند اما بی تدبیری که بخشی از آن برگرفته از بی تدبیری ها در مرکز بود، حضور پرشکوه و پر شور مردم را تحت شعاع قرار داد.

هر چند مسئولان دلیل اصلی تاخیر در برگزاری انتخابات را مشکل سیستم الکترونیکی اعلام می کنند، اما با حضور در اصلی ترین مکان رای گیری در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در دبیرستان تیزهوشان دریافتیم که مسئولان تا ساعت ۸ صبح علاوه بر مشکل الکترونیکی که بهانه اصلی اختلال در روند انتخابات بود هنوز بنرهای مربوط به اسامی کاندیداهای شوراها و اسامی کاندیداهای ریاست جمهوری را نصب کرده بودند.

در حالی که مردم از اولین ساعات و برخی از آن ها از ساعت ۶ صبح در محل دبیرستان تیزهوشان یاسوج حضور داشتند، اما مسئولان هنوز به دنبال رفع مشکلات ریز و درشت در شعبه بودند.

 از برخی شهرهای کوچک و بزرگ و دهستان‌ها و روستاهای استان گزارش می رسد که در روند برگزاری انتخابات اختلال ایجاد شده و هنوز صندوق‌های رای به برخی از روستاها نرفته است.

برخی مخاطبان خبرگزاری از روستاهای استان طی پیامک های تلفنی به خبرنگار ما از روند رای گیری در روستاهای خودشان گلایه کردند. آنها می گویند در حالی که ۸۰ درصد مردم روستا رای نداده‌اند صندوق‌های رای به روستاهای دیگر منتقل شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8