پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ |۲۶ ذیحجهٔ ۱۴۴۲ | Aug 5, 2021
تصاویر / مراسم احیاء شب بیست ویکم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)

حوزه/ مداحان محافل معارفی حرم بانوی کرامت از شنبه تا پنجشنبه به ترتیب ابوذر بیوکافی، محمدجواد احمدی، سیدعلی حسینی‌نژاد، سیدجواد میرجعفری، جواد برزگر و عباس حیدرزاده خواهند بود و در این محافل در روزهای شنبه و یکشنبه حجج اسلام والمسلمین بندانی نیشابوری و سید حسین مؤمنی، و از روز دوشنبه تا جمعه حجت الاسلام والمسلمین حسین انصاریان سخنرانی خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، برنامه مراسم و محافل حرم مطهر بانوی کرامت شامل مراسم میلاد امام رضا علیه السلام و سخنرانی و مداحی قبل از ظهر، قبل از مغرب و بعد از نماز عشاء از ۲۹ خرداد تا ۴ تیر اعلام شد.

مراسم قبل از نماز ظهر شنبه با سخنرانی حجت الاسلام ابوالفضل احمدی و مداحی محمود رشیدی، یکشنبه با سخنرانی حجت الاسلام علایی نژاد و مداحی علی بهادری، دوشنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین میرکتولی و مداحی محمد خرم‌فر، سه‌شنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین صادقی واعظ و مداحی حسین یزدان‌پناه و محمد حسینی، چهارشنبه با سخنرانی حجت الاسلام داوود وندی و مداحی روح‌الله برزه‌کار، پنجشنبه با سخنرانی حجت الاسلام وحید حجتی و جمعه با سخنرانی حجت الاسلام سیدمجتبی خاتمی برگزار خواهد شد.

بعد از نماز عصر نیز زیارت نامه حضرت معصومه سلام الله علیها از شنبه تا پنجشنبه به ترتیب توسط محمد رمضانی، محمد عباس‌پور، محمد حیدری، سید محسن بنی فاطمی، مرتضی حائری و مسعود زمانی قرائت خواهد شد.

مراسم قبل از نماز مغرب نیز شنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین فرشاد یزدی و مداحی مرتضی علیزاده، یکشنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عصاری و مداحی عبدالرضایی مقدم، دوشنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین اسکندری و مداحی رسول محمدی، سه شنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جوشقانیان و مداحی مهدی ساری، چهارشنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین انوری و مداحی جواد رضایی و جمعه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین فؤادیان خواهد بود و پنج شنبه قبل از نماز مغرب نیز مجلس انس با قرآن کریم برگزار خواهد شد.

سخنرانی شب‌های حرم مطهر در هفته جاری در روزهای شنبه و یکشنبه توسط حجج اسلام والمسلمین بندانی نیشابوری و سید حسین مؤمنی، و از روز دوشنبه تا جمعه توسط حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان دنبال خواهد شد.

مداح محافل شب حرم مطهر نیز از شنبه تا پنجشنبه به ترتیب ابوذر بیوکافی، محمدجواد احمدی، سیدعلی حسینی‌نژاد، سیدجواد میرجعفری، جواد برزگر و عباس حیدرزاده خواهد بود.

سه‌شنبه شب نیز دعای توسل توسط هیأت جانبازان، پنجشنبه شب دعای کمیل توسط عباس حیدرزاده و زیارت جامعه کبیره توسط حجت الاسلام شهیدی، صبح جمعه قرائت دعای ندبه توسط رضا ایزدی، سخنرانی صبح جمعه توسط حجت الاسلام مرتضوی و قرائت زیارت آل یاسین عصر جمعه توسط بهداروند دنبال خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8