شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 24, 2021
مریم محمود زاده

حوزه/ مدیر مؤسسه فرهنگی- قرآنی کوثر هدایت گفت: اولویت رسیدگی به مسایل اقتصادی و به خصوص ساماندهی معیشت مردم در شرایط کنونی نباید ما را از اهمیت فرهنگ غافل کند.

مریم محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، اظهار داشت: به جهت شرایط خاص کشور در سال های اخیر، مطالبات قابل توجهی از دولت سیزدهم وجود دارد، اما با این وجود، حل مشکلات اقتصادی و ساماندهی وضع معیشتی مردم در اولویت قرار دارد.

وی افزود: متأسفانه بعد از شیوع کرونا، شرایط معیشتی مردم سخت تر شد، ضمن آن که علاوه بر مسایل اقتصادی، امور درمانی و بهداشتی و مهار بحران کرونا و واکسیناسیون حائز اهمیت است که باید دولتمردان جدید برای آن تدبیر و برنامه مناسبی داشته باشند.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: با توجه به بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و این که فرهنگ بسیار کلیدی و اهمیت آن به سان اهمیت و ضرورت وجود اکسیژن هواست، لذا نباید از اهمیت این مساله غافل شد و بر این اساس، تلاش در جهت ارتقای فرهنگ عمومی جامعه یکی از اولویت های دولت سیزدهم باید باشد.

وی همچنین گفت: متأسفانه به دلایلی ما در دهه های اخیر، یک مقدار از آن فرهنگ دینی و انقلابی فاصله گرفته ایم که نقشه راه و تدابیر مناسب دولتمردان در این زمینه بر اساس شاخصه های بیانیه گام دوم انقلاب از جمله مهم ترین بایسته هاست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

نظرات

  • IR ۰۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
    0 0
    این همه فرهنگ فرهنگ کردین چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8