دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ |۱۱ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 18, 2021
نشست آموزشی و توجیهی معینه‌ها و مبلغان حج

حوزه/مدیریت جذب و سازماندهی معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری، دستورالعمل جذب وگزینش معینه‌های کاروانها در سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مدیریت جذب و سازماندهی معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با استعانت از خداوند متعال، بعد از اجرای طرح پالایش معینه های حج تمتع و برگزاری آزمون جذب معینه ها در سال ۱۳۹۹ با عنایت به عدم تامین نیاز استانها، در راستای بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت بالای حوزه‌های علمیه سراسر کشور و استفاده از توان علمی و عملی خواهران مبلغه واجد شرایط در چرخه حج وزیارت مدیریت جذب و سازماندهی معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت در نظر دارد به منظور تکمیل نیروهای خواهر معینه براساس نیاز استان‌ها اقدام به جذب نیرو از میان متقاضیان بومی واجد شرایط برای کاروانهای شیعه کند. 

براساس این گزارش: اعتقاد و التزام عملی به اسلام و مذهب تشیع، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، التزام عملی به نظام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه، برخورداری از حسن شهرت و معاشرت، نداشتن سوء پیشینه و سابقه محکومیت مؤثر در محاکم قضائی جمهوری اسلامی ایران، توانائی جسمی و سلامت روانی و تاهل از جمله شرایط عمومی برای جذب در این واحد اعلام شده است.

این گزارش حاکی است: حداقل ۳۰ و حداکثر ۴۵ سال سن، دارا بودن حداقل یکی از مدارک ( سطح ۳ از مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران یا جامعة الزهراء)کلیه رشته‌ها و کارشناسی‌ارشد رشته ارتباطات با گرایش حج وزیارت (با ارائه گواهی از مراکز آموزش عالی)به همراه سطح۲ از مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران یا جامعة الزهراء)کلیه رشته‌ها از جمله داشتن شرایط اختصاصی این واحد به شمار می‌آید.

داوطلب می‌تواند حداکثر سه استان از فهرست دفاتر نمایندگی بعثه را برای جذب انتخاب نمایند، زبان و گویش متقاضی باید با استان انتخابی مطابقت داشته باشد و این موضوع در فرآیند جذب صحت سنجی می‌گردد.

تمامی مراحل ثبت نام آزمون و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون بصورت اینترنتی از طریق سایت مدیریت جذب و سازماندهی به آدرس azmoon.hajj.ir صورت خواهد پذیرفت.

ثبت نام برای آزمون بصورت اینترنتی و از روز دو شنبه ۱۹ مهرماه تا دوشنبه ۳ آبان ماه از طریق سایت مدیریت جذب و سازماندهی به آدرس azmoon.hajj.ir خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

نظرات

  • مرضیه محبی IR ۱۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۸
    0 0
    من سال ۸۵ بعنوان معینه رفته ام اکنون باید چکار کنم تا دوباره بتونم برم
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8