دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ |۳۰ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 24, 2020
خبر گزاری حوزه

حوزه/ مردم همیشه در صحنه قم فردا پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت طرح صهیونیستی رئیس جمهور آمریکا و انتقال سفارتخانه این کشور به بیت المقدس راهپیمایی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»،‌ متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم بدین شرح است:

در تداوم اشغال، شهرک‌سازی و هتک حرمت اماکن مذهبی در قدس شریف این پاره تن اسلام، بیت‌المقدس نخستین قبله مسلمین در معرض توطئه رذیلانه دیگری از سوی استکبار جهانی قرار گرفته است.

تصمیم ماجراجویانه ترامپ ابله در اجرایی نمودن طرح شیطانی انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس به منزله رسمیت بخشیدن به انتخاب بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم جعلیِ کودک‌کشِ صهیونیستی، اقدام مذبوحانه و خطرناکی می‌باشد که نقاب از چهره کثیف سردمدارانِ کفرپیشه آمریکایی - صهیونیستی برداشته و کینه‌توزی آنها علیه اسلام و مسلمین را بر ملأ ساخته است که واکنش سریع و قاطع مسلمانان برای محکومیت شدید و مقابله با این توطئه ضد اسلامی و حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام را می‌طلبد. لذا در همین رابطه آحاد مردم شریف و متدیّن قم را به شرکت در تظاهرات ضد آمریکایی – صهیونیستی و دفاع از قدس و فلسطین که همزمان با سراسر میهن اسلامی بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه هفدهم آذرماه برگزار خواهد شد دعوت می‌نماید.

گفتنی است: مسیر راهپیمایی روز جمعه از محل مصلای قدس به سمت خیابان شهدا و در نهایت چهارراه شهداء خواهد بود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =