چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ |۲۵ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 19, 2020
آیت الله موسوی جزایری

حوزه/ نماینده ولی فقیه در خوزستان، از فعالیت ۱۰ هزار طلبه در مدارس علمیه خوزستان خبرداد و گفت: اگر این لشکر از طلاب را در حوزه علمیه نداشتیم، مقابل وهابیت شکست می‌خوردیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در خوزستان، آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان، در آیین افتتاحیه مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) شهرستان گتوند، با بیان این که حوزه علمیه خوزستان به عنوان حوزه‌ای فعال، پرتحرک، به‌روز، جوان و خدمتگزار در سطح کشور مطرح است، اظهارداشت: الحمدلله حوزه علمیه خوزستان با داشتن کیفیت بالا در سطح کشور مطرح بوده و هم‌اکنون بیش از ۱۰ هزار طلبه در مدارس علمیه استان، مشغول به تحصیل هستند.

*تقدیر رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید از حوزه علمیه استان

امام جمعه اهواز با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید از کیفیت بالا و پویاییِ حوزه علمیه خوزستان تقدیر کردند، گفت:‌ اگر این لشکر از طلاب را در حوزه علمیه نداشتیم، مقابل وهابیت شکست می‌خوردیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، علت پیروزی ایران در تهاجمات ۲۰ سال اخیر را وجود با برکت حوزه‌های علمیه دانسته و تصریح کرد: طلاب حوزه علمیه خوزستان فاضل و بااستعداد بوده و با وجود آنان توطئه‌های دشمنان خنثی می‌شود.

*حوزه‌های علمیه شهرستان‌ها تحرک بیشتری داشته باشند

آیت الله موسوی جزایری، با بیان اینکه حوزه علمیه برخی از شهرها باید تحرک بیشتری داشته باشند، گفت: شهرستان گتوند خدمات زیادی به کشور ارائه داده و ظرفیت‌های خوبی در زمینه تربیت طلاب فاضل و توانمند دارد.

وی ادامه داد و افزود: شهرستان گتوند مردمانی متدین، باسواد و مؤمن داشته و در زمان انقلاب و جنگ تحمیلی پیشتاز بوده است؛ به همین دلیل تمام اقشار آن باید با همکاری امام جمعه یک حوزه فعال داشته باشند.

*تا خون در شریان‌های ما جریان دارد از مسیر امام و رهبر عقب نشینی نخواهیم کرد

نماینده ولی فقیه در خوزستان، تأکید کرد: تا خون در شریان‌های ما جریان دارد از مسیر حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب، یک‌قدم عقب نشینی نخواهیم کرد.

آیت الله موسوی جزایری، در پایان گفت: برای حل مشکلات حوزه علمیه برادران گتوند از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

 

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =