دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ |۲۱ شوال ۱۴۴۳ | May 23, 2022
تصاویر/پخش زنده ترتیل خوانی قرآن کریم توسط نوجوانان در حرم حضرت معصومه(س)

حوزه/ به همت مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) دوره‌های حفظ و تثبیت کل قرآن کریم در طرح‌های یک ساله، سه ساله، چهار ساله و شش ساله ویژه برادران ۹ سال به بالا برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مرکز قرآن و حدیث آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها دوره حفظ و تثبیت کل قرآن کریم را به صورت حضوری و مجازی در قالب طرح‌های یک ساله، سه ساله، چهار ساله و شش ساله ویژه برادران ۹ سال به بالا برگزار می‌کند.

از جمله مزایای این دوره استفاده از روش‌های نوین حفظ، بهره‌مندی از اساتید مجرب و توانمند، برگزاری برنامه‌های اردویی، پرورشی و تفریحی، امکان مرخصی تحصیلی با هماهنگی آموزش و پرورش، برگزاری کلاس‌های اختصاصی ویژه طلاب در شیفت صبح و برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است.

علاقه‌مندان به حفظ آیات نورانی قرآن می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز قرآن و حدیث به نشانی Qhkarimeh.ir به صورت حضوری، تلفنی و مجازی در دوره‌های تخصصی حفظ ترم زمستان این مرکز ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است: ثبت نام در این دوره‌ها به صورت محدود است و به محض به حد نصاب رسیدن کلاس‌ها دوره آغاز می‌شود.

گفتنی است: علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات کلاس‌های حضوری به لینک https://qhkarimeh.ir/n/D۴ و کلاس‌های مجازی به لینک https://qhkarimeh.ir/n/D۴ مراجعه کنند و یا با شماره‌های ۰۲۵۳۷۱۷۵۵۳۰( ساعت ۹ تا ۱۲)، ۰۲۵۳۷۷۴۴۸۰۸ (ساعت ۱۶ تا ۲۰) و ۰۹۳۸۷۴۲۳۸۰۸ (فقط واتساپ یا ایتا) تماس بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =