پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ |۲۰ محرم ۱۴۴۴ | Aug 18, 2022
تبریز

حوزه/ رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان شرقی گفت: عملیات احداث زائر سرای مرزی در مهران با مشارکت استانداری در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع با زیر بنای هزار و ۷۰۰ متر مربع ایجاد شده و امیدواریم تا اربعین امسال به بهره برداری برسد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز، علی حق بیگی، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان، شرقی امروز در همایش تجلیل از خادمان و خیران موکب حضرت نرجس خاتون (سلام الله علیها) در سراب، گفت: عملیات احداث زائرسرای آذربایجان شرقی در مرز مهران با مشارکت استانداری در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع با زیر بنای هزار و ۷۰۰ متر مربع ایجاد شده و امیدواریم تا اربعین امسال به بهره برداری برسد.

وی از هماهنگی مدیران و خادمین مواکب استان برای حضور در اجتماع بزرگ پیاده روی اربعین حسینی خبر داد و افزود: امسال ۳۸ موکب دارای پروانه فعالیت با کارگروه‌های تخصصی و فنی شامل کمیته‌های اسکان، تغذیه و بهداشت و درمان به زائران در مرز عراق و شهرهای نجف، کربلا، کاظمین و سامرا خدمات پذیرایی ارائه خواهند کرد.

حق بیگی ادامه داد: پیش بینی می‌شود امسال حدود ۱۵۰ هزار زائر از آذربایجان شرقی در اجتماع بزرگ و حماسی پیاده روی اربعین حسینی شرکت کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =