دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ | Jul 6, 2020
صفایی بوشهری

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: سپاه نه تنها در عرصه نظامی، بلکه در تمامی عرصه ها اعم از خدمات، فرهنگی، عمرانی، مدیریت بحران و ... که کشور احساس نیاز کند، حضور داشته و در واقع پاسدار واقعی انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر،‌ حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری، ظهر امروز در دیدار با جمعی از کارکنان سپاه به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی، با بیان اینکه سپاه مایه سربلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: سپاه یک هدیه الهی است  و در خط مقدم پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: سپاه نه تنها در عرصه نظامی، بلکه در تمامی عرصه ها اعم از خدمات، فرهنگی، عمرانی، مدیریت بحران و ... که کشور احساس نیاز کند، حضور داشته و در واقع پاسدار واقعی انقلاب اسلامی است.

وی شکرگزاری نعمت سپاه را پشتیبانی و حمایت از آن عنوان و خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در سیل اخیر با حضور همه جانبه، پررنگ و حماسی توانست تهدیدات را به فرصت تبدیل کند، از خسارات بکاهد و آسیب ها را تا حدود زیادی جبران کند که این مایه افتخار است.

امام جمعه بندر بوشهر در ادامه با اشاره به مقوله تعلیم و تربیت و اهمیت آن در جامعه اسلامی، گفت: تمامی اعمال انسان لازم است یک نتیجه داشته باشد که لازم است در همین زمینه اثربخشی و دستیابی به اهداف برنامه ها در سپاه پاسداران بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری تأکید کرد: تمام برنامه های ما لازم است دقیق و با جامعه شناسی و روانشناسی همراه باشد و تا حد امکان سعی کنیم نسبت به برطرف کردن آسیب ها و ضعف های موجود اقدام کنیم.

وی در پایان خانواده ها را مورد فشارهای مختلف سیاسی و فرهنگی از جانب دشمن دانست و گفت: خانواده کارکنان سپاه پاسداران خط مقدم این مبارزه است، به همین خاطر لازم است برنامه های تربیتی و آموزشی طوری برنامه ریزی شود که خانواده ها خود یک مبلغ فرهنگی و دینی باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8