پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ | Apr 15, 2021
جشنواره

حوزه / سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان و دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ موشن خانگی از تمدید دریافت آثار این رویداد تا ۳۰ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت‌الله ناظری دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ موشن خانگی اظهار کرد: با توجه به استقبال و تقاضای تمدید مدت زمان ارسال آثار توسط شرکت‌کنندگان، مهلت دریافت آثار نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ موشن خانگی تا ۳۰ بهمن سال جاری تمدید شد.

سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان پایان بهمن را زمان قطعی دریافت آثار عنوان و گفت: دبیرخانه جشنواره پس از این تاریخ از دریافت آثار معذور است. جشنواره در سه بخش اصلی، ویژه و آزاد برگزار می‌شود که موضوعات بخش اصلی شامل؛ قرآن و سبک زندگی، نماز و ارتباط با خدا، پاکیزگی و نظم، راستگویی، سپاسگزاری، مسئولیت پذیری و امانتداری بوده و در بخش ویژه نیز علاقه مندان می‌توانند با موضوع مقاومت و شهید حاج قاسم سلیمانی تولید اثر کنند.

نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ موشن خانگی به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری موسسه «سپهر سوره هنر» در قالب‌های عروسکی (مانند لگو)، خمیری، کات اوت (کاغذ، مقوا، پارچه)، اشیاء و پیکسلیشن در سه گروه شامل: کودک (۵ تا ۱۲ سال)، نوجوان (۱۲ تا ۲۰ سال) و بزرگسال برگزار می‌شود.

علاقه مندان برای یادگیری چگونگی تولید و آموزش ساده استاپ موشن، ثبت‌نام، بارگذاری فایل اثر و دریافت کد ‌رهگیری می‌توانند به سایت artfest.ir یا اینستاگرام stopmotion_festival@مراجعه کرده و یا با شماره ۵-۸۴۱۷۲۲۰۴ – ۰۲۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8