یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ |۱۸ صفر ۱۴۴۳ | Sep 26, 2021
تصاویر/ جشن انتخابات در بجنورد

حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: مردم باید کاندیدایی را انتخاب کنند که بتواند در کشور تحول ایجاد کرده و مشکلات موجود اعم از مسائل اقتصادی، معیشتی و ... را مدیریت و رفع کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در خراسان شمالی، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری، امروز پس از شرکت در رأی‌گیری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز روز مهمی برای کشور و مردم ایران است، روزی که باید سرنوشت چهار سال آینده کشور را به دست فرد امینی بسپارند.

وی افزود: مردم باید کاندیدایی را انتخاب کنند که بتواند تحول ایجاد کند و مشکلاتی که در جامعه وجود دارد از معیشتی گرفته تا اشتغال و ... را به نحو احسن اداره و مدیریت کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری ادامه داد: امروز تنها روز رأی دادن به یک نفر نیست که فکر کنیم فقط یک نفر را انتخاب کرده‌ایم و کار تمام است؛ بلکه امروز یک دولت را انتخاب می‌کنیم که در رأس آن رئیس‌جمهور قرار دارد و بعد از آن هیئت وزیران، استانداران و مدیران کل انتخاب می‌شوند و به‌طور خلاصه سازمان مدیریتی کشور انتخاب می‌شود.

وی اظهار کرد: امروز مردم ایران با دغدغه خاطر و با بررسی و سؤال کردن، تلاش می‌کنند بهترین فرد را انتخاب کنند تا خدای‌ناکرده فردا از انتخاب خود پشیمان نشوند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: امروز مردم ایران فردی پرنشاط، پرکار، مرد میدان و تلاشگر را انتخاب می‌کنند تا در چهار سال آینده تبعیض و بی‌عدالتی‌ها را از بین ببرد.

وی افزود: در انتخاب کاندیدای شورای شهر و روستا نیز به همین شکل است و مردم باید به دور از بحث‌های جناحی، قومی و طایفه‌ای، بهترین و کارآمدترین فرد را انتخاب کنند.

گفتنی است، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری، میان‌دوره‌ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به‌طور هم‌زمان امروز جمعه ۲۸ خردادماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

در این دوره از انتخابات ۶۷۲ هزار نفر از جمعیت ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی واجد شرایط اخذ رأی هستند و ۲۵ هزار نفر نیز کار برگزاری این انتخابات را بر عهده دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8