یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ |۱۸ ربیع‌الثانی ۱۴۴۱ | Dec 15, 2019
یک مرد مسلمان در هند پس از متهم به قتل گاو توسط اوباش کشته شد

حوزه/ پلیس هندوستان روز گذشته از جدیدترین حمله خشونت آمیز گاوپرستان علیه مسلمانان خبر داد که این حادثه منجر به کشته شدن یک مرد مسلمان و مجروح شدن دو تن دیگر شده است.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از yenisafak، پلیس هند روز دوشنبه اعلام کرد در جدیدترین عملکرد خشونت آمیز هندوهای افراطی و گاوپرستان علیه مسلمانان، گروهی اوباش، یک مرد مسلمان را به جرم ذبح گاو به قتل رسانده اند.

ام ال مینا، افسر ارش پلیس در ایالت جارکند شرقی در این رابطه به خبرنگاران گفت: جمعیتی متشکل از 10-15 نفر روز یکشنبه به سه مرد حمله کرده، آنان را متهم به ذبح گاو در جنگل در 50 کیلومتری (30 مایلی) ایالت مرکزی رانچی کرده اند.

مینا گفت که افراطی ها به شدت آنان را مورد ضرب و شتم قرار داده اند که منجر به قتل یک مسلمان و مجروح شدن دو تن دیگر شدند. یکی از مردان هنوز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است درحالی که قربانی دیگر از جراحات کمتری رنج می برد. پلیس همچنین اعلام کرد که 8 نفر در رابطه با این خشونت بی رحمانه خیابانی تحت بازداشت قرار دارند.

مینا گفت: پلیس در این رابطه تحقیقاتی را آغاز کرده است و ما به این پرونده قتل رسیدگی می کنیم.

درحالی که هندوها گاو را مقدس می دانند، اخیرا حملات متعددی علیه اقلیت های مسلمان که گاو را به خاطر گوشت یا چرم آن مورد ذبح قرار می دهند به وقوع می پیوندد که چندین مرتبه منجر به مرگ یا جراحات بسیار شدید شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =