جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ |١٨ صفر ١٤٤١ | Oct 18, 2019
مدیر مسلمان موفق به دریافت جایزه ملی در ایالات متحده شد

 حوزه/ مدیر مسلمان یک مدرسه ابتدایی اسلامی در شهرستان کوچکی در همسایگی شیکاگو، موفق شد یکی از 4 برنده جایزه ملی مدیران برجسته در سرتاسر ایالات متحده شود.

 به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از aboutislam، مدیر مدرسه اسلامی ابتدایی در شهر اسکوکی، از شهرستان های شیکاگو در ایالت ایلینوی آمریکا، به خاطر تلاش هایش در تعلیم و تربیت دانش آموزان، موفق به دریافت جایزه ملی برجسته شد.

حبیب قادری، مدیر آکادمی مرکز اجتماعی اسلامی در شهر اسکوکی گفت: من 16 سال مدیر بوده ام و باعث افتخار است که مدرسه کوچک ما در شمال شیکاگو را شایسته دریافت این جایزه دانسته اند.

گفتنی است قادری به تازگی توسط انجمن ملی مدیران مدارس ابتدایی، به عنوان یک مدیر نمونه ملی شناخته شده است. وی یکی از چهار مدیری است که در کل کشور چنین لقبی را دریافت کرده است که به نوبه خود تحسین برانگیز است.

 قادری گفت: اولین باری که به اینجا آمدم 175 کودک را در اینجا اداره می کردیم اما الان بیش از 750 دانش آموز تحت آموزش و پرورش قرار می گیرند.

 وی افزود: ما بیش از 34 کلاس فوق برانامه در مدرسه داریم و همچنین با جامعه   ارتباط بسیار خوبی برقرار کرده ایم و پروژه های خدمات اجتماعی زیادی را انجام می دهیم."

معلمان و کارمندان از قادری به عنوان یک مدیر شایسته قدردانی کردند.  دبا ملک از معلمان کلاس اولی می گوید: او یکی از اعضای جامعه اسلامی است. یک مدیر پرورش یافته در وطن است. خوب است وقتی می بینیم افرادی در جامعه ما هستند که در پی آموزش دادن نسل آینده هستند.

 این مدیر که با سرطان نیز  مبارزه می کند قرار است روز چهارشنبه برای دریافت جایزه خود به واشنگتن برود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =