چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ |۱۶ شوال ۱۴۴۳ | May 18, 2022
سفر رئیس جمهور به کرمان

رئیس جمهور که امروز از روسیه برگشته بود، به کرمان سفر کرد تا به وضع سیل زدگان جنوب استان رسیدگی کند.

به گزارش خبرگزاری حوزه از کرمان، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی که امروز از روسیه برگشته بود، به کرمان سفر کرد تا به صورت میدانی به وضع سیل زدگان جنوب استان رسیدگی کند.

رئیس جمهور بلافاصله پس از حضور در مناطق سیل‌زده جنوب استان کرمان، در جلسه‌ای مشترک با حضور علی زینی‌وند استاندار، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان و سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده استان کرمان را بررسی کرد و در جریان آخرین وضعیت امدادرسانی به مردم سیل‌زده قرار گرفت.

در این جلسه علی زینی‌وند، استاندار کرمان با اشاره به اینکه سیل اخیر در جنوب استان کرمان بسیار گسترده و فراگیر بود اظهار داشت: از لحظات اول مسئولان در کنار مردم سیل زده حضور داشته و امدادرسانی آغاز شده است.

وی با بیان اینکه در سیل اخیر راه ۳۳۹ روستای استان مسدود شده و مجبور به تخلیه کامل ۱۹ روستا شدیم گفت: بیش از ۵ هزار خانه گرفتار آب‌گرفتگی و گل و لای شدید شده و حدود ۲۵ هزار کرمانی گرفتار سیلاب شدند.

رئیس جمهور سپس با بالگرد به بازدید هوایی از منطقه خسارت دیده اقدام کرد و پس از آن در برخی مناطق سیل زده جنوب در جمع اهالی حضور یافت و با مردم صحبت کرد.

کانون اصلی سیل در جنوب استان کرمان در شهرستان‌های رودبار جنوب، قلعه گنج و منوجان است؛ همچنین شهرستان ریگان در شرق استان نیز درگیر سیلاب شده است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =