سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ |۱۱ ذیحجهٔ ۱۴۴۵ | Jun 18, 2024
تبریز

حوزه/ فرماندار تبریز گفت: شهید رئیسی مدیری متدین و متعهد در تراز انقلاب اسلامی بود و ایشان، همواره تا رفع تمامی موانع در عرصه‌های مختلف پیگیری مجدانه و شبانه روزی داشت.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز، یونس فاتح فرماندار تبریز در مراسم یادبود شهدای خدمت در جمع کارکنان گروه پدافند هوایی شهید نیک اندیش اظهار کرد: انقلاب ما انقلابی مکتبی است و بر مبنای شعار عاشورایی"خون بر شمشیر پیروز است" بنا شده و نظام اسلامی به تاسی از این شعار و تکیه بر قدرت مردم در طول این سال‌ها در برابر تمامی ابرقدرت‌های عالم ایستاده است.

وی ادامه داد: هرچند سانحه هوایی اخیر بسیار سخت و تاثر برانگیز بود و مسئولان با کفایت و جهادی همچون شهید رئیسی از بین ما رفتند اما هیچگاه در اراده مردم خللی ایجاد نخواهد شد چرا که این انقلاب ریشه در اعتقادات مردم دارد و در طول حیات طیبه انقلاب اسلامی ثابت شده است،سرنوشت آنانی که راه مقاومت در تمامی عرصه‌ها را تحت لوای ولایت در پیش گرفته‌اند به شهادت ختم شده است و این شهدا نیز در این راه همچون یاران شهید خود ثابت قدم بودند.

فاتح خاطرنشان کرد: وظیفه ما مسئولان در این برهه حساس این است که از ویژگی‌های این شهدا که همانا خدمت رسانی جهادی،انقلابی و خستگی ناپذیر به مردم بود درس گرفته و راه آنان ادامه دهیم.

فرماندار تبریز با اشاره به اینکه شهید رئیسی مدیری متدین و متعهد در تراز انقلاب اسلامی بود گفت: آیت الله رئیسی همواره تا رفع تمامی موانع در عرصه‌های مختلف پیگیری مجدانه و شبانه روزی داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha