سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 2, 2020
معاون رئیس زندان ویسکانسین به دلیل اهانت به مسلمانان سرانجام اخراج شد

حوزه/ رئیس کل دادگستری استان فارس با تأیید خبر نا آرامی در زندان عادل آباد شیراز گفت: از ساعت ۲۲ روز ۱۰ فروردین در دو بند از زندان عادل آباد شیراز شاهد نا آرامی بودیم که این امر توسط نیروهای امنیتی زندان و یگان های امدادی تحت کنترل است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان فارس ،حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با اعلام این خبر اظهار داشت: از ساعت ۲۲ روز ۱۰ فروردین در دو بند از زندان عادل آباد شیراز شاهد نا آرامی بودیم که این امر توسط نیروهای امنیتی زندان و یگان های امدادی تحت کنترل است.

رئیس کل دادگستری استان فارس ادامه داد: در این دو بند که زندانیان آن اقدام به درگیری کرده بودند، زندانیان با جرائم خشن و خاص نگهداری می شوند.

وی افزود: در پی این ناآرامی، زندانیان این دو بند اقدام به شکستن برخی نرده ها و دوربین های مدار بسته نمودند که با ورود نیروهای حفاظتی زندان و یگان های انتظامی و امنیتی موضوع تحت کنترل قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری فارس تصریح کرد: هیچ گونه آسیبی به زندانیان و نیروهای حفاظتی و انتظامی و اقدام به فراری در پی این حادثه گزارش نشده است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =