شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ | Jul 4, 2020
ماه رمضان

حوزه/ پویش ملی خانواده فاطمی با ویژه برنامه‌های مختلف از جمله طرح سفره قرآنی به‌منظور ترویج جزءخوانی خانوادگی قرآن کریم طی ماه مبارک رمضان به همت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) درحال اجراست.

به گزارش خبرگزاری حوزه،  هر سال با آغاز ماه مبارک رمضان، حرم بانوی کرامت میزبان مشتاقان و علاقه‌مندان به مباحث قرآنی و معارفی بود و سفره‌های متنوع قرآنی از قبیل ترتیل‌خوانی نوجوانان، جزء خوانی عمومی، قرائت قرآن توسط بانوان، جلسات مختلف تفسیری و… در ساعات مختلف در حرم بانوی کرامت برگزار می‌شد.

بر اساس این گزارش: امسال با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا، در راستای رعایت پروتکل‌های ابلاغی وزارت بهداشت، درب‌های حرم مطهر به صورت موقت به روی زائران بسته شد، اما مباحث قرآنی و معارفی تعطیل نشده و بعضی از فعالیت‌ها از فضای حقیقی به فضای مجازی نقل مکان کرده و بعضی دیگر نیز از صحن‌های حرم مطهر به داخل منازل رفته است که همگی نشانگر این است که فعالیت‌های قرآنی و معارفی حرم مطهر و همچنین فعالیت‌های قرآنی رواق کودک تعطیلی ندارد.

پویش ملی خانواده فاطمی با برنامه‌های متنوع و مختلف طی ماه مبارک رمضان درحال دنبال شدن است که یکی از برنامه‌ها، ویژه برنامه جزءخوانی خانوادگی و همراهی با برنامه جزءخوانی حرم مطهر از داخل منازل است.

گرفتن تصویر از سفره افطاری و همچنین گذاشتن رحل قرآن در منازل هنگام پخش آیین ترتیل‌خوانی قرآن کریم از حرم مطهر و تصویربرداری و ارسال تصاویر به ادمین کانال khanehaye_fatemi@ در شبکه‌های مجازی در طرح سفره قرآنی در قالب ویژه برنامه جزء‌خوانی خانوادگی قرآن کریم دنبال می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8