جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Apr 23, 2021
حسینی نوده

حوزه/ خبرگزاری بسیج قم با انتشار بیش از ۲۰۰۰ خبر مربوط به بسیج و سپاه استان و به عنوان مرجعی برای دیگر جراید و رسانه‌ها در این عرصه خوش درخشیده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه، سید حسن حسینی نوده سرپرست خبرگزاری بسیج قم در گفت و گویی  با اشاره به عملکرد خبرگزاری بسیج قم در انتشار موفق اخبار سپاه و بسیج گفت:از ابتدای سال تا کنون بیش از ۲۰۰۰ خبر مربوط به بسیج و سپاه استان قم در موضوعات مختلف در خبرگزاری بسیج قم و دیگر رسانه های استان اعم از صداوسیمای مرکز قم، روزنامه ها، پایگاه‌های خبری، خبرگزاری‌ها و... منتشر شده است که بازتاب خوب و وسیعی را در پی داشته است.

وی در ادامه از اصحاب رسانه و جراید استان در راستای انعکاس دقیق و سریع اخبار مرتبط با بسیج و سپاه به ویژه عکاسان خبری و خبرنگاران دلسوز و یاران همیشگی سپاه و بسیج قدردانی کرد و افزود:پس از شیوع کرونا در کشور و ماموریت های گسترده سپاه در کنترل و مهار ویروس،جراید و رسانه های قم در پوشش خبری و انعکاس اقدامات سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) عملکرد خیلی خوبی داشته اند.

حسینی نوده با توجه به پوشش خبری ماموریت های سپاه قم از جمله کمک‌های مومنانه، قرارگاه ۱۷ ربیع، طرح شهیدسلیمانی، گزارش کار و عملکرد معاونت‌ها و رده‌های اقشاری بسیج و سپاه در سال گذشته و اقدامات بسیج و سپاه قم در جهت مقابله با ویروس منحوس کرونا توسط خبرگزاری ها و جراید گفت: اهتمام رسانه های استان در پوشش این اخبار ستودنی و قابل تقدیر است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8