یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 9, 2021
سپاه در زلزله

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تماس تلفنی با فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از اعلام آمادگی سپاه برای کمک به زلزله‌زدگان شهرستان گناوه این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امروز در تماس تلفنی با فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از اعلام آمادگی سپاه برای کمک به زلزله‌زدگان شهرستان گناوه این استان خبر داد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این تماس تلفنی ضمن اعلام آمادگی سپاه برای کمک به زلزله‌زدگان شهرستان گناوه، بر استفاده از تمام ظرفیّت‌های موجود در سپاه برای کمک به مناطق زلزله‌زده و امدادرسانی به مردم در صورت نیاز، تأکید کرد.

سردار علی رزمجو، فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز در این ارتباط تلفنی ضمن تشکر از سردار سلامی، با ارائه گزارشی گفت: گروه اولیه سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر برای بازدید و بررسی میزان خسارات به این منطقه اعزام شده است که پس از بررسی‌های اولیه و نیازسنجی، نیازهای اولیه منطقه زلزله‌زده را اعلام می‌کنیم.

وی اظهار کرد: بسیجیان و گروه‌های جهادی بسیج استان بوشهر دقایقی بعد از وقوع این زلزله برای حضور در شهرستان گناوه جهت کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان و اعزام به منطقه زلزله‌زده اعلام آمادگی کرده‌اند که در صورت نیاز به این مناطق اعزام می‌شوند.

سردار رزمجو افزود: هماهنگی‌های لازم برای اعزام کمک‌ها و تیم‌های امداد سپاه استان بوشهر به منطقه زلزله‌زده نیز دقایقی پس از وقوع این زلزله انجام شده است تا در صورت نیاز، خدمات‌رسانی به مردم منطقه زلزله‌زده با سرعت بیش‌تری انجام شود.

گفتنی است، حوالی ظهر روز گذشته زمین لرزه‌ای با شدت 5.9 ریشتر بندر گناوه در استان بوشهر را لرزاند که خوشبختانه این زلزله خسارت جانی نداشت امّا وقوع بیش از ۵۰ پس لرزه باعث نگرانی مردم این منطقه شده است.

شدت این زلزله در مناطقی از استان‌های فارس، خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد نیز احساس شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8