سه‌شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ |۲۲ شوال ۱۴۴۳ | May 24, 2022
خانم برقعی

حوزه/ مدیر جامعة الزهرا علیهاالسلام توسعه پذیرش در سطح ۲ و شایسته گزینی در سطح ۳ و ۴ را از سیاست‌های پذیرشی این موسسه علمی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، خانم سیده زهره برقعی، مدیر جامعة الزهرا علیهاالسلام صبح امروز در حاشیه برگزاری آزمون ورودی در گفتگو با واحد خبر با اشاره به اینکه پذیرش در جامعة الزهرا علیهاالسلام هدفمند شده است و داوطلبان باانگیزه بالا در آزمون ورودی ثبت‌نام و شرکت می‌کنند، بیان داشت: این مساله نشان‌دهنده کارآمدی بالای دانش‌آموختگان این مرکز علمی است.

وی افزایش حدود ۱۰ درصدی شرکت‌کنندگان در آزمون ورودی امسال را نسبت به سال گذشته باوجود شرایط کرونایی نشان‌دهنده انگیزه بالای علاقه‌مندان به تحصیل در جامعة الزهرا علیهاالسلام دانست.

مدیر جامعة الزهرا علیهاالسلام ادامه داد: برنامه و سیاست ما در سطح ۲ توسعه پذیرش همراه با مهارت افزایی بر اساس کارویژه‌های تعریف شده برای طلاب است تا طلاب این مقطع در طول دوره تحصیل با مهارت‌های مرتبط و مورد نیاز آن کارویژه‌ها آشنا شوند. برای رسیدن به این هدف چند راهکار مطرح شده که در حال بررسی برای پیاده‌سازی یکی از این راهکارها در سطح ۲ هستیم.

وی شایسته گزینی را سیاست جامعة الزهرا علیهاالسلام در پذیرش طلاب سطح ۳ و ۴ عنوان کرد و گفت: طبق اساسنامه یکی از وظایف ما تربیت استاد و مدیر برای سایر حوزه‌های علمیه خواهران است ازاین‌رو در این دو سطح، پذیرش از میان نخبگان علمی خواهد بود تا به این هدف نیز دست یابیم.

سرکار خانم برقعی در پایان از تلاش همکاران در بخش سنجش و پذیرش و فناوری اطلاعات برای برگزاری منظم و بدون مشکل آزمون ورودی امسال تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =