پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ |۲۰ محرم ۱۴۴۴ | Aug 18, 2022
تبریز

حوزه/ امام جمعه ورزقان گفت: ورزقان به قدر کافی با مسائل و مشکلاتی درگیر است و نباید مشکلی دیگر بر مشکلات اضافه شود لذا از دستگاه قضایی انتظار داریم در برابر متخلفین در هر مقامی ایستاده و آنان را مؤاخذه کند.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز، حجت الاسلام مهدی پورمحمد پیش از ظهر امروز در جمع مردم ورزقان ضمن قدردانی از سفر و توجه ویژه استاندار آذربایجان‌شرقی به این شهرستان، اظهار داشت: از استاندار انقلابی و دلسوز آذربایجان‌شرقی که به جد پیگیر مسائل مختلف ورزقان هستند و مطالبات به حق نماینده ولی فقیه در استان در مورد ورزقان و خاروانا را پیگیری می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنم، انتظار داریم دستورات لازم را برای تسریع در اجرای مصوبات، داشته باشند.

امام جمعه ورزقان با بیان اینکه مردم ورزقان، مردمی مومن و پاکدست هستند، گفت: به گوش مسوولان استانی نیز رسانده‌ام؛ مشکلات معدن طلای اندریان به چه کسی مربوط می‌شود اگر با آن برخورد شود، تمام مسائل به راحتی برطرف خواهد شد و مردم منطقه را نیز به قاچاقچی بودن متهم نمی‌کنند.

پورمحمد در ادامه ضمن تبریک هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی، گفت: قوه قضائیه یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در جمهوری اسلامی است که نقش مهمی در حراست از آرمان‌های جمهوری اسلامی دارد، از این‌رو بر خود وظیفه می‌دانیم از خدمات گسترده این قوه خصوصا از همکاران دادگستری شهرستان تقدیر و تشکر کنم.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری، دستگاه قضا را مسئول تحقق بخشی به عدالت دانست و گفت: مقام معظم رهبری در حکم رئیس قوه قضائیه اولین و آخرین ماموریت این قوه را گسترش عدالت در جامعه عنوان کردند.

امام جمعه ورزقان با بیان اینکه جلوی قلدری باید گرفته شود، افزود: گردنکشی و قلدری متعلق به قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بوده و حالا دیگر تمام شده، این کارها برای مردم قابل قبول نیست، هر کس در هر مقامی از مسئولان کشوری گرفته تا شهرستانی خلاف قانون حرکت کند، مدعی العموم باید ورود کرده و در برابر آن ایستادگی کند.

وی یادآور شد: دستگاه قضایی حق مواخذه کردن تمام مسئولان اجرایی و قانونگذار را دارد و در صورت تخلف باید با هر مقام متخلف برخورد کند.

پورمحمد در ادامه به حفظ نظم و آرامش در شهرستان تاکید و تصریح کرد: شهرستان به قدر کافی با مسائل، مشکلات و کمبودها درگیر است، از این‌رو از همه می‌خواهیم حد و حدود خود را رعایت کنند و به قانون احترام بگذارند و مشکلی بر مشکلات شهرستان اضافه نکنند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =