پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ |۳ ربیع‌الاول ۱۴۴۴ | Sep 29, 2022
کد خبر: 1039502
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
دکتر سقائیان نژاد

حوزه/ شهردار قم گفت: مردم از ما جلوتر هستند و آثار پروژه‌ها را خواهند دید که به همین دلیل باید از اصل صداقت استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری حوزه،سیدمرتضی سقائیان‌نژاد امروز در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دولت که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه هفته دولت بهترین فرصت برای تبلیغ اقدامات انجام‌شده است، اظهار کرد: مردم از ما جلوتر هستند و آثار پروژه‌ها را خواهند دید که به همین دلیل باید از اصل صداقت استفاده کنیم.

شهردار قم ادامه داد: محور فعالیت‌های دولت سیزدهم شفافیت و صداقت است و ما نیز باید در این راستا گام برداریم و اقدامات خود را با صداقت به مردم معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه باید از محتوای واحد برای ارائه گزارش به مردم استفاده کنیم، عنوان کرد: استفاده از وحدت همه‌جانبه در جامعه امروز از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید نسبت به این موضوع اهتمام لازم را داشته باشیم.

سقائیان‌نژاد با اشاره به اینکه شهرداری قم به‌صورت ماهانه افتتاح پروژه‌های خود را دنبال کرده است، مطرح کرد: در هفته دولت نیز ۳۵ الی ۴۰ پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۵۰۰ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

وی پروژه‌های شهرداری را در بخش‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، ورزشی، خدماتی و دانست و اضافه کرد: موضوع پسماند در پروژه‌های شهرداری قم بسیار مورد اهمیت واقع‌شده و در مواردی نیز به‌عنوان نخستین شهری هستیم که به این نکات توجه کرده‌ایم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =