یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ |۹ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Sep 24, 2023
محشر

حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس گفت: نمایش محشر دارای ابعاد معرفت افزایی است که با ارزیابی آن از سوی مخاطبان می توان آن را در سال های بعد به شکل گسترده و عمیق تری اجرا کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از شیراز، حجت الاسلام والمسلمین محمد استوار میمندی در حاشیه تماشای نمایش میدانی محشر در شیراز اظهار کرد: نمایش محشر یک کار فاخر از سازمان اوج است که در تحقق جهاد تبیین نقش موثری دارد و به کارهای هنری مانند محشر در عرصه جبهه انقلاب اسلامی نیاز جدی داریم.

مدیر حوزه علمیه فارس افزود: نمایش هایی با سبک «محشر» حمایت شوند و در طول سال استمرار داشته باشند زیرا فرصت مطلوبی برای تقویت باورهای دینی مردم سومین حرم اهل بیت (ع) است.

وی اضافه کرد: در نمایش محشر شاهد جلوه های ویژه و داستان قوی بودیم و مکان اجرای نمایش هم وسیع است و فرصت حضور طیف وسیعی از مردم را فراهم کرده است و شاهد حضور بازیگران متعددی بودیم که خروجی آن کار هنری در جبهه انقلاب است.

حجت الاسلام والمسلمین استوار میمندی تاکید کرد: با توجه به حجم شبهات ایجاد شده میان جوانان ما با ارائه محتوای قوی آموزه های دینی می توانیم موفق عمل کنیم و تمام اقشار جامعه را به سوی چنین موضوعاتی که اصول دین هستند جذب کنیم و این نمایش در بیداری فطرت الهی افراد مختلف در جامعه می تواند موثر واقع شود.

وی گفت: محشر برای قشر مذهبی و متوسط جامعه اثربخش است و دارای ابعاد معرفت افزایی و تعمیق باورهای دینی است و باید با ارزیابی این نمایش و نظر سنجی از مخاطبان آن را در دوره های بعد تقویت کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =