چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ |۱۳ جمادی‌الاول ۱۴۴۴ | Dec 7, 2022
اسامی

حوزه/ معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم از اعلام اسامی راه یافتگان به شرکت در مرحله سوم هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، حسین تقی پور، معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم، از اعلام اسامی راه یافتگان به شرکت در مرحله سوم هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن خبر داد و گفت آزمون مرحله سوم این طرح روز جمعه دوم دی ماه در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار خواهد شد.

معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم گفت: با توجه به برگزاری آزمون مرحله دوم هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، از میان ۳۶۸۴ شرکت کننده، در مجموع ۱۰۵۶ نفر حائز دریافت مدرک درجه ۳ تا ۵ شده و از این تعداد ۱۰۱ نفر به آزمون مرحله سوم راه یافتند.

تقی پور در ادامه افزود: آزمون مرحله سوم هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم روز جمعه دوم دی ماه سال جاری در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار خواهد شد.

حافظان محترم می توانند جهت مشاهده نفرات راه یافته به مرحله سوم و حائزین دریافت مدرک درجه ۳ تا ۵ بر روی هرکدام از گزینه های مربوطه کلیک نمایند.

اسامی برگزیدگان هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن + لیست حائزین دریافت مدرک درجه ۳ تا ۵ اسامی برگزیدگان هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن + لیست حائزین دریافت مدرک درجه ۳ تا ۵ اسامی برگزیدگان هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن + لیست حائزین دریافت مدرک درجه ۳ تا ۵ اسامی برگزیدگان هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن + لیست حائزین دریافت مدرک درجه ۳ تا ۵

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =